Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie z

Czytaj więcej...

Moje podejście

Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w których spora liczba managerów robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to raptem dwa z wielu grzechów, które często się obserwuje w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników do najlepszych nie należą, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na jak najszerszym podejściu, zajmując się pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata nadal rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z wieloma prywatnymi firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie motywację do lepszej pracy.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie z

Czytaj więcej...